20-lecie Koła Omega

Cel Konferencji

Konferencja organizowana jest z okazji 20-lecia działalności Koła Dydaktyki Matematyki i Informatyki Omega.

Tematyka konferencji obejmuje różnorodne zagadnienia zarówno matematyczne jak i dydaktyczne. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy młodych naukowców, członków kół naukowych, studentów, których zainteresowania badawcze związane są z dowolnym działem matematyki lub dydaktyki matematyki oraz z zastosowaniami nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu. Uczestników zapraszamy do wygłoszenia 15-minutowych referatów.

Goście specjalni:

• doktor Barbara Barańska, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie,
  • doktor Błażej Żmija, Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk.

Konferencja organizowana w ramach projektu finansowanego ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje", nr umowy SKN/SP/569346/2023.

Logotypy: godło i flaga Polski, logo MEiN, logo programu Studenckie Koła tworzą innowacje