20-lecie Koła Omega

Zgłoszenia

Termin nadsyłania zgłoszeń 18 kwietnia 2023 r. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki i Informatyki OMEGA działające przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z siedzibą przy ul. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu i zakresie niezbędnym do organizacji konferencji.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o celach przetwarzania przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz o przysługujących mi z tego tytułu prawach.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Koło Naukowe Naukowe Dydaktyki Matematyki i Informatyki OMEGA działające przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z siedzibą przy ul. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz, podanego adresu e-mail, w celu przesyłania informacji na temat innych konferencji naukowych organizowanych przez Koło Naukowe Matematyków.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz.
  2. Inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest Jarosław Gurgul (adres e-mail: iod@ukw.edu.pl ).
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Omega organizowanej w dniach 18-19.05.2023 r.
  4. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez członków komitetu organizacyjnego konferencji.
  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim, ani do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do miesiąca od zakończenia konferencji. Po tym okresie dane zostaną trwale usunięte.
  7. W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, podanego adresu e-mail w celu przesyłania informacji na temat innych konferencji naukowych organizowanych przez Koło Naukowe Dydaktyki i Informatyki Omega, adres ten zostanie zapisany w bazie wysyłkowej wykorzystywanej do przekazywania informacji o organizowanych konferencjach.
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  10. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w konferencji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczestnictwa w konferencji.